بررسی کولر گازی 24000 ال جی و مشخصات فنی آن
نوشته شده توسط : غریبه

کولر گازی 24000 ال جی

محصولات تهویه مطبوع همواره از آن دسته از محصولاتی می باشند که نیاز جامعه بشری به آن ها روز به روز در حال افزایش است. از این رو برند ها و کارخانجات بسیار معتبر و منحصر به فرد همواره وظیفه تولید انواع سیستم های تهویه مطبوع را بر عهده دارند. از میان تمامی برند ها می توان به برند ال جی به عنوان یکی از معتبر ترین برند های حال حاضر اشاره نمود که محصولات متنوع ای را با توجه به نیزا بازار برای مخاطبان خود فراهم کرده است، از این رو در این قسمت قصد داریم به معرفی، بررسی و خرید کولر گازی 24000 ال جی بپردازیم. لطفا تا انتهای این قسمت با وبسایت تاپ فروش همراه باشید تا اطلاعات کامل تری را به دست آورید.

معرفی و بررسی کولرگازی 24000 ال جی

همان طور که اشاره نمودیم کولرهای گازی و سیستم های تهویه مطبوع از آن دسته از محصولاتی می باشند که امروزه به عنوان نیاز اصلی بشر در نظر گرفته شده اند اما دلیل اصلی محبوبیت این سیستم ها چیست و آن ها چگونه توانسته اند عملکرد بسیار موثر و مفیدی را از خود برجای بگذارند؟ در ادامه به معرفی و بررسی دقیق تر این موارد خواهیم پرداخت.

سیستم اینورتر | سیستمی بسیار هوشمند و منحصر به فرد در کولرهای گازی

سیستم اینورتر یا دی سی اینورتر را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین و منحصر به فرد ترین سیستم های موجود در کولرگازی دانست که این سیستم به تنهایی قادر است تا به میزان 60 درصد در مصرف برق و همچنین انرژی صرفه جویی کند اما نحوه عملکرد این سیستم به چه صورت است؟

سیستم دی سی اینورتر چگونه کار می کند؟

اجازه دهید این مورد را با یک مثال کاملا شفاف و واضح برای شما توضیح دهیم. در سیستم های تهویه مطبوع معمولی هنگامی که دمای محیط ازحد معمول خود فراتر می رود شما ناچار به خاموش نمودن کولرگازی خود خواهید بود تا بتوانید شرایط دمایی محیط را مجدد به حالت اولیه خود برگردانید، اینگونه است که شما مجدد دستگاه را روشن خواهید کرد. این عمل در طول روز ممکن است بیش از 10 بار انجام شود که خود به تنهایی عامل بسیار مهمی در افزایش میزان مصرف برق خواهد بود.

 • توجه داشته باشید که بیشترین مصرف برق در کولرهای گازی هنگامی است که شما دستگاه را روشن می کنید.

اما در کولرهای گازی نسل جدید و یا در سیستم دی سی اینورتر دیگر این شرایط پیش نخواهد آمد بلکه خود دستگاه با استفاده از سنسوری که در آن تعبیه شده است می تواند دمای محیط را کنترل کند، در نهایت هنگامی که فضا بیش از حد گرم و یا خنک شده باشد دستگاه قادر خواهد بود با کاهش دور موتور، مجدد هوا را به حالت اولیه بازگرداند و از خاموش و روشن شدن پیاپی دستگاه جلوگیری کند.

تولید صدای بسیار کم و منحصر به فرد در کولرگازی 24 هزار ال جی

به طور یقین همان طور که دیده می شود در این دستگاه از وسایل الکترونیکی بسیار مجهز و کاملی استفاده شده است اما هیچ یک از این موارد باعث افزایش صدا در حین فعالیت دستگاه نمی شود و اینگونه این محصول با تولید صدای بسیار بسیار کم می تواند یک انتخاب درست برای افرادی باشد که در حال حاضر آپارتمان نشین هستند.

سیستم قدرت پرتاب حرفه ای چهار جهته

کولرگازی اینورتر 24 هزار شرکت ال جی قادر است هوای تولید شده در قسمت برودتی دستگاه را تا شعاع 15 الی 20 متر پرتاب کند. همچنین این دستگاه قادر است با شناسایی افراد واقع در محیط، هوای تولید شده را به سوی آن ها پرتاب کند حتی اگر یک فرد در کورترین نقطه اتاق باشد.

بهره بری و استفاده از گاز R410 به جای گاز R22

متاسفانه محققین پس از برسی های لازم به این نتیجه رسیدند که استفاده از گاز R22 که در نسل های پیشین کولرگازی مورد مصرف قرار می گرفت می تواند باعث اثرات زیست محیطی نامناسبی شود.

همچنین خطر سوراخ شدن لایه اوزون در خصصو استفاده از این محصول وجود داشت که پس از بررسی های لازم تولید محصولات سرمایشی و گرمایشی با استفاده از این گاز متوقف و به جای آن از گاز بی خطر و دوست دار محیط زیست به نام R410 استفاده شد. این گاز برخلاف گاز R22 می تواند در خنک سازی دستگاه عملکرد مناسب تری را از خود برجای بگذارد.

توصیه می شود در هنگام خرید کولرگازی به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید.

معرفی سایر برند های تولید کننده کولر گازی

همان طور که می دانید به دلیل استقبال بیش از حد افراد از سیستم های تهویه مطبوع برند های متفاوت و مختلفی وارد بازار شدند تا بتوانند با معرفی محصولات خود گوشه ای از بازار خرید و فروش کولر را به دست بگیرند. از این رو در ادامه به معرفی برخی از این محصولات خواهیم پرداخت.

 1. کولرگازی ال جی
 2. کولرگازی شرکت گری
 3. کولرگازی شرکت اجنرال
 4. و...

همچنین شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی عناوین فوق وارد صفحه محصولات مرتبط با برند خود شوید و اطلاعات تکمیل تری را به دست آورید.

در هنگام خرید کولر گازی باید به چه نکات اولیه ای توجه کنیم؟

شما عزیزانی که قصد تهیه و خرید کولرگازی را دارید همواره باید به این موضوع توجه داشته باشید که محصول شما از لحاظ کیفیتی و تولید صدا همواره عملکرد بسیار موثر و منحصر به فردی را از خود برجای بگذارد. در همین خصوص در هنگام خرید محصولات سرمایشی و گرمایشی همواره به موارد زیر توجه و عنایت کافی داشته باشید:

 • سعی کنید محصولی را خریداری کنید که در دسته محصولات کم مصرف قرار گرفته باشد.

 • زیبایی ظاهر محصول نیز به شدت باید برای شما اهمیت بالایی داشته باشد تا ضمن هماهنگی با دکوراسیون داخلی منزل شما موجب عدم برقراری و ارتباط صحیح شما با کولر نشود.

 • یک سیستم تهویه مطبوع عالی باید بتواند در مدت زمان بسیار کمی محیط را خنک و یا گرم سازد.

چنانچه به سه اصل فوق توجه داشته باشید می توانید به راحتی خرید خوب و مناسبی را تجربه کنید. در ادامه در خصوص شرایط نگهداری کولرگازی اطلاعات کامل تری را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

کولرگازی 24000 ال جی اینورتر و سیستم اسمارت هوشمند

یکی دیگر از مزایای استفاده از کولرگازی 24 هزار شرکت ال جی بهره بری از سیستم اسمارت هوشمند است. سیستم اسمارت هوشمند از آن دسته از سیستم های بسیار پرقدرت و حرفه ای می باشد که می تواند در کنار سیستم دی سی اینورتر به میزان 75 درصد در کاهش مصرف برق و انرژی تاثیر گذار باشد.

نحوه کار سیستم اسمارت هوشمند در کولر گازی ال جی 24000 به چه صورت است؟

سیستم اسمارت هوشمند در درون خود یک اشعه مادون قرمز دارد که به کمک این اشعه و به کمک حرارت دمای هر فرد می تواند میزان و تعداد افراد حاضر در اتاق، سالن و... را به خوبی تخمین بزند از این رو با کم و زیاد شدن افراد به خوبی می تواند تعادل دمایی بسیار مناسبی را برقرار کند تا در این صورت از اتلاف بیش از حد انرژی صرفه جویی شود.

اجازه دهید با ذکر یک مثال این موضوع را به خوبی برایتان شفاف سازی کنیم، تصور کنید در یک محیط به تعداد 5 نفر افراد در حال فعالیت هستند، این محصول با استفاده از اشعه مادون قرمز و همانطور که عرض کردیم قادر است به خوبی تعداد افراد حاضر در محیط را شناسایی کند و انتقال قدرت باد را بر اساس آن ها مشخص سازد.

همچنین به محض تغییر تعداد افرادی که در محیط هستند، نیز می تواند قدرت انتقال باد را کم و یا زیاد کند. این موضوع به صورت کاملا ویژه ای می تواند در مصرف برق تاثیر گذار باشد.

بررسی رابطه میان ظرفیت و متراژ محیط نصبی کولر گازی

یکی از موارد بسیار مهمی که باید در خصوص خرید کولرگازی به آن توجه داشته باشید رعایت و متناسب بودن ظرفیت و متراژ محیط نصبی دستگاه می باشد. اما چرا باید به این موضوع توجه داشته باشیم؟

تصور کنید شما در حال استفاده از کولرگازی 24 هزار شرکت ال جی هستید. یک کولرگازی 24 هزار متناسب برای محیط هایی به متراژ 70 متر می باشد. حال شما چنانچه در یک محیط 100 متری و یا بالاتر ازا ین محصول استفاده کنید نهایت قدرت دستگاه را به چالش خواهید کشید که در این صورت با افزایش میزان مصرف برق و انرژی رو به رو خواهید بود و برعکس. یعنی شما در محیط های کوچکتر نیز نباید از این محصول استفاده کنید.

پس در حالت کلی همواره قبل از خرید کولرگازی اطلاع دقیقی از متراژ محل نصب کولر داشته باشید تا بتوانید خرید خوب و مناسبی را تجربه کنید. به یاد داشتن موارد زیر می تواند کمک قابل توجه ای به شما کند:

یک کولرگازی 9 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 12 متر است.

یک کولرگازی 12 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 18 متر است.

یک کولرگازی 18 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 18 الی 30 متر است.

یک کولرگازی 24 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 70 متر است.

یک کولرگازی 30 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 110 متر است.

یک کولرگازی 36 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 130 متر است.

 

در صورت عدم رعایت متراژ و ظرفیت کولر چه مشکلاتی پیش خواهد آمد؟

همان طور که اشاره نمودیم، ارتباط میان ظرفیت و همچنین متراژ در کولرگازی یکی از مهم ترین مسائلی است که شما باید قبل از خرید به آن توجه داشته باشید. در صورتی که نتوانید ارتباط کاملی میان ظرفیت و متراژ یک محصول ایجاد کنید به طبع باعث هدر رفتن انرژی و عدم استفاده درست از محصول خواهید شد که این موضوع در نهایت می تواند اثرات نامطلوبی را برای شما و همچنین دستگاه شما داشته باشد. بهتر است قبل از خرید متراژ دقیق محل نصب کولر را به خوبی مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و متناسب با متراژ، اقدام به تهیه محصول کنید.

شرایط استفاده از کولرگازی به منظور افزایش میزان عمر آن به چه صورت است؟

پس از تهیه و خرید کولرگازی مبحث دیگری تحت عنوان نگهداری از آن مطرح می شود که شما عزیزان باید برای کسب اطلاعات بیشتر نکات زیر را همواره در نظر داشته باشید. همه ما می دانیم برای آن که بتوانیم سالیان سال از کولر گازی خود در فصول گرم و سرد سال استفاده کنیم ملزم به رعایت برخی از پیش نیاز ها خواهیم بود، در همین خصوص پیشنهاد می کنیم موارد زیر را با دفت اجرا کنید:

 • برق ورودی به کولر گازی شما به هیچ عنوان نباید نوسان داشته باشد.
 • به هیچ عنوان از دستگاه خود برای مدت زمان بسیار طولانی استفاده نکنید.
 • فیلتر هوای دستگاه را به مدت هر 30 روز یک بار مورد شستشو قرار دهید.
 • هنگامی که قصد دارید حالت سرمایش و گرمایش کولر گازی خود را تغییر دهید ابتدا مطمئن شوید که دستگاه شما در حالت خاموش قرار دارد.
 • به هیچ عنوان همزمان از کولر گازی و کولر آبی در یک محیط استفاده نکنید چراکه استفاده از کولر آبی باعث افزایش رطوبت محیط می شود و در نتیجه کولرگازی رطوبت حاصل را جذب خواهد کرد.
 • در هنگام خرید محصولات تهویه مطبوع همواره سعی کنید از بهترین برند های معتبر دنیا و نسل های آخر آن استفاده کنید.
 • هر محصول دارای یک کاتالوگ و دفترچه راهنما است که به این منظور می توانید از آن استفاده کنید تا راهنمایی های مورد نظر را به خوبی داشته باشید.
 • همواره توجه خود را به سیستم مدیریت مصرف انرژی داشته باشید. سعی کنید کولرگازی شما در خانواده محصولات کم مصرف قرار بگیرد. به همین موجب می توانید بخشی از هزینه های خود را مدیریت کنید.
 • به هیچ عنوان در طول روز حتی برای ساعتی اندک نیز کولر را به صورت روشن در محل رها نکنید چراکه در این صورت می توان شاهد افزایش هزینه های انرژی شد.
 • چنانچه در فصول گرم سال قصد دارید از این دستگاه به صورت شب تا صبح استفاده کنید به هیچ عنوان آن را بر روی درجه کم قرار ندهید.
 • در تابستان سعی کنید با کشیده پرده های اتاق، سالن و... از تابش مستقیم نور خورشید به داخل محیط اتاق، منزل و یا کار جلوگیری کنید. این مسئله می تواند تاثیر بسیار مناسبی در کاهش مصرفی انرژی کولر شما داشته باشد.

قیمت کولر گازی 24000 ال جی چقدر می باشد؟

از آن جایی که این محصولات ارتباط کاملی با قیمت ارز و دلار دارند، قیمت آن ها دائما در حال نوسان است. در همین خصوص بهتر است برای مطلع شدن از قیمت روز کولرگازی 2400 شرکت ال جی با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما ضمن راهنمایی قبل از خرید بتوانند قیمت دقیق و روز این محصول را به شما عزیزان اطلاع دهند.

چرا باید از شهر بانه خرید کنیم؟

شهر بانه یکی از شهر های مرزی در کشور می باشد که به دلیل نزدیکی با مرز، می توان شاهد محصولات ویژه ای در این منطقه بود. شهر بانه به صورت تخصصی رقابت تنگاتنگی با بازار های بزرگ کشور نظیر بازار تهران، اصفهان، مشهد و... دارد و از این رو علاقه مندان به تهیه و خرید محصولات خانگی برای تهیه محصولات خود به این منطقه سفر می کنند که این موضوع بر روی اقتصاد شهر بانه نیز تاثیر گذار است.

توضیحات بیشتر در خصوص برند محبوب ال جی

برند ال جی یکی از برند های معتبر در زمینه تهیه و تولید انواع محصولات خانگی است که تا به امروز توانسته است، بازار هدف ایده آل و منحصر به فردی را برای خود در سراسر جهان مهیا سازد. این شرکت در سال 1985 در کره و توسط شخصی فعال و مدیری برتر به نام کوو این هوی تاسیس شد.

بی شک شرکت ال جی را می توان یکی از تولید کننده های خلاق و نوآور در زمینه تهیه و تولید انواع محصولات الکتریکی دانست که هر سال با تولید محصولی خاص و منحصر به فرد، تمامی نگاه ها را به سوی خود بر می گرداند! از سویی دیگر امروزه ال جی را می توان یکی از برترین و قدرتمند ترین تولید کننده های محصولات الکتریکی نظیر گوشی تلفن همراه، لپ تاپ و تبلت، پنل های صفحه نمایش، تلویزیون، لوازم خانگی، و قطعات الکترونیکی دانست.

نحوه ارسال محصولات شما به سراسر کشور به چه صورت است؟

ما در تاپ فروش همواره سعی کرده ایم باکیفیت ترین و منحصر به فرد ترین محصولات خود را در سلامت کامل به شما مصرف کنندگان عزیز عرضه کنیم. از این رو ما به صورت مستقیم از بانه به سراسر کشور ارسال خواهیم داشت و همچنین سفارشات شما عزیزان را با باربری های معتبر در سطح شهر به آدرس موردنظر ارسال خواهیم نمود.

در این بین شما همچنین می توانید از سیستم هایی همانند پرداخت درب منزل، تایید اصالت و سلامت کالا و... بهره مند شوید که این موضوع تاثیر بسیار مناسبی در شیوه خرید خواهد داشت.

جمع بندی قسمت کولر گازی 24000 ال جی

در این قسمت ما اطلاعات کاملی از نحوه تهیه و خرید کولرگازی 24000 ال جی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. چنانچه قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن های موجود در وبسایت با ما در ارتباط باشید تا قبل از خرید به صورت رایگان تمامی سوالات در ذهن شما توسط کارشناسان ما به خوبی داده شود.

 

 

:: برچسب‌ها: بررسی کولر گازی 24000 ال جی ,
:: بازدید از این مطلب : 52
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 5 مهر 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: